Државни секретар у Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде, Владан Виријевић @vladanvirijevitsh, боравио је 28. јула у општини Прибој, где је посетио „Прибојски Еко Аграр“ – Центар за подршку и помоћ пољопривредним произвођачима. Претходна Следећи Том приликом састао се са председником општине Лазаром Рвовићем и директором Еко Аграра Данилом Пријовићем, са којима је разговарао о досадашњој […]