У општини Прибој обновљен и оснажен рад Општинске организације бораца народноослободилачких ратова. Нови председник ове борачке организације Прибоја је Драго Јањушевић, а изборној Скупштини присуствовала је и делегација СУБНОР-а Србије, коју је предводио председник генерал Љубиша Диковић, некадашњи начелник Генералштаба Војске Србије. Савез удружења бораца народноослободилачких ратова, своје активности заснива на тековинама народноослободилачког рата и […]