Житељи две трећине територије општине Прибој преко Увца, овог пролећа су, у највећој мери, решили проблем са пријемом сигнала мобилне телефоније. Телеком Србије, уз подршку локалне самоуправе, поставио је и пустио у рад четири предајника, чиме је квалитетним сигналом мобилне телефоније покривен највећи део сеоског подручја, мада су опет понегде остали тзв. џепови, због брдско-планинске […]