У радној посети Прибоју, 14. маја, боравила је делегација Сталне конференције градова и општина, где се са руководством Општине разговарало о реализацији актуелних, али и будућих пројеката, финансираних из европских фондова. Претходна Следећи Делегацију Сталне конференције градова и општина предводио је генерални секретар Никола Тарбук, а чинили су је још Владимир Зафировић, директор Јединице за […]
Председник СУБНОР-а Србије генерал Љубиша Диковић, 12. маја боравио је у радној посети Прибоју. Генерала Диковића примио је председник Општине Прибој Лазар Рвовић са сарадницима, а разговарало се о помоћи локалне самоуправе УБНОР-у Прибој, за чији рад је Општина обезбедила канцеларију, а пружиће и сву другу помоћ и подршку у раду ове борачке организације, посебно […]