Марсел Пешко, шеф Мисије ОЕБС-а у Србији, данас је са сарадницима посетио Прибој, где се у разговору са председником Општине Лазаром Рвовићем и његовим сарадницима упознао са тренутном друштвеном, политичком и економском ситуацијом у нашем граду и региону. Истакнута је добра досадашња сарадња Мисије Организације за европску безбедност и сарадњу у Србији и локалне самоуправе […]